החיים בצבע

שלום חברים? חום יולי עוד רגע עובר אך נשאר אוגוסט, מוכנים לחום הגדול?  אני באופן אישי מעדיפה חורף! אוהבת בגדי חורף, אוהבת גשם ואם אפשר היה לבקש גם שלג וקצת קור אמיתי. בכל אופן אני מסתכלת על הצד החיובי: ים ים ועוד ים.

בשבוע האחרון חקרתי ובדקתי קצת בתים עם נגיעות של צבע, בתים ססגוניים שיש בהם סוג של אמירה. הנושא התגלגל לידי בזמן האחרון וכהרגלי בקודש ערכתי סקירה קטנה ברחבי הרשת. הממצאים היו מדהימים גיליתי בתים מיוחדים, מעניינים ומעוררי השראה כאחד. בתים אלו בדרך כלל משקפים אמירה או נגיעה אישית של בני הבית, יש בהם משהו קצת אחר ובזה יחודם.

הבית הזה תפס אותי מהרגע הראשון. מה שאהבתי בו במיוחד זאת העובדה שהצבע לא היה דווקא על הקירות אלא בא לידי ביטוי בריהוט, בטקסטיל ובאביזרים המשלימים. והצבעים עצמם…ועוד איזה צבעים לא מעושנים או רכים אלא צבעים עזים ולא מתפשרים.

 

המעברים נעימים ומקבץ התמונות מקסים בעיניי. ישנו שימוש רב בפרחים, דבר שמכניס אוירה שמחה כפית ונעימה לכל הבית.

חדר השינה ופינת האוכל נותנים תחושה של רוגע וישנה אתנחתא מהצבעוניות של הבית אך היא עדיין קיימת בנגיעות קלות.

טקסטיל, המון טקסטיל. ואם נתייחס רגע למנורה אז יש לי תחושה שהיא צויירה על ידי בני הבית.

אין מה לומר בית ססגוני ונעים! באופן כללי הבית הזה חיזק אצלי תחושה קיימת והיא שישנם דברים בבית שלא משנה כמה נקטט רגליים בחניות ובשווקים פשוט לא נמצא אותם והדרך היחידה להשיגם היא ליצור אותם בעצמינו, בדיוק כמו כיסאות פינת הישיבה, כורסאת הגן מנצרים אשר נצבעה לגוון הירקרק המקסים ושולבה בחלל המגורים, שידת הנוי הכחולה במסדרון, פריטי הטקסטיל ועוד ועוד. לכן אל תהססו יש לכם רעיון, קצת צבע וחשק לכו על זה, אני ממש בעד! כך הדברים המיוחדים והיחודיים נולדים.

שיהיה יום מקסים.

תמונות: Absolutely Beautiful Things