מקבצי תמונות

חודשי הקיץ הם ללא ספק זמני שיפוץ, זמני מעבר דירה או סתם רצון להתחדש ולחדש דברים בבית. הפוסטים הבאים יעסקו ברעיונות והארות לגבי פינות שונות בבית, טיפים קטנים שיכולים לחולל שינוי קטן כגדול.

אחד האלמנטים האהובים עלי ביותר בבתים הוא קיר התמונות אשר תלויות באקראי. יש באסופת התמונות הזו משהו מאוד חינני, לא נוקשה, זורם ונעים לעין.

לכאורה הדבר נראה מאוד פשוט אוספים תמונות, מסגרות וכו ממקמים ותולים. אז זהו שלא ממש! אני יכולה להעיד על עצמי שהפעם הראשונה שאני תליתי תמונות במקבץ הייתה קצת בעייתית (למרות שסידרתי את התמונות לפני כן על המיטה) זה לא היה המושלם שרציתי שיהיה (מזל שזה היה הבית שלי). על מנת לקבל את קיר התמונות האולטימטיבי שלכם קבלו מדריך מצולם לתליית תמונות במקבץ בצורה בטוחה ולא מסובכת במיוחד.

לאחר שנבחרו כל האלמנטים שאנו רוצים לתלות על הקיר, קחו גליון נייר הכי פשוט שיש ופשוט גזרו סקיצה של כל פריט ופריט. שלב זה חשוב במיוחד כיוון שיש משהו במעבר מהריצפה אל הקיר שמאבד קצת פרופורציה מבחינת מרחקי התמונות ובאמצעות הסקיצות אפשר "לשחק" עם התמונות ללא כל מחוייבות של פטיש ומסמרים.

לאחר מכן צרו קומפוזיציה שנראת לכם וחשוב חשוב מקמו את התמונות האמיתיות בהתאם לקומפוזיציה שנוצרה על הריצפה כיוון שגם הצבעוניות חשובה לא פחות ושנו בהתאם.

לאחר שנוצרה הקומפוזיציה הרצוייה העבירו אותה אל הקיר באמצעות דבק נייר על מנת לקבל את המיקומים המדוייקים.

ואז ורק אז התחילו לתלות את התמונות והאלמנטים לפי הסקיצות על הקיר.

אין ספק שזהו תהליך לא קצר במיוחד ולא ארוך במיוחד אבל בעל תוצאה מקסימה.

שיהיה בהצלחה!

תמונות: Atticmag