גדלנו בשנה

הנושא הכי חם באוגוסט הוא ללא ספק חדר הילדים, מרעננים אותו משפצים אותו מכינים אותו או רק מסדרים אותו אבל ללא ספק משהו קורה שם. אז על מה כול המהומה? הרי כל הנושא של גדילה מתרחש מתחת לאפינו יום יום, תינוקות הופכים לפעוטות, פעוטות הופכים לילדים הזמן עובר, עונות חולפות ובכל זאת… אז העניין הוא שבקיץ מתחלפות ההגדרות! הילד ששניה קודם לכן הלך לגן עוד רגע הולך לבית הספר, הפעוט שרגע לפני טייל בעגלה עם אמא הולך להיות בחברת השווים לו וללמוד את כישורי החיים הבסיסיים ביותר. ההגדרה היא היא שמכניסה את הכל לקונטקסט מרגש של ציפייה, התרגשות, גאווה ועוד.

בחדר הקטן והקסום הזה נתקלתי לפני מספר שנים בביתה של חברתי סלרון, הוא מיד שווה את ליבי והתמקם לו טוב טוב בראש. כשחשבתי על מה אני רוצה לכתוב לקראת שנת הלימודים הקרובה הוא שב ועלה והתמונות לפניכם.

אז מה אהבתי בו, קודם כל הצבעים! בקלות הוא יכול להתאים גם לבנים וגם לבנות. החלוקה לשני אזורים האחד לשינה והשני למשחק מאוד פרקטית ומומלצת תמיד.

התאורה ממוקמת מעל המיטה ולא לצד המיטה דבר שבחדרי הילדים הקטנים קצת יותר בטוח ובאופן כללי שונה מהמוכר והרגיל.

 

אם נדבר על אחסון אז תמיד טוב שיש אופציה לאחסון סמוי כזה שאפשר להחביא לתוכו את כל הבלאגן, וגם אחסון גלוי כיוון שיש בזה משהו מאוד נוח נעים ויפה.

הטקסטיל, תמיד עושה את ההבדל. אהבתי הכל! את הוילונות הרומאים, הכריות והכיסויים השטיח, הייתי מוכנה לקבל את כולם אלי הביתה.

 

ולזה אני קוראת חדר קטן קטן עם השראה גדולה.

 

כמה קטן? כזה קטן!

 

שתהייה לכולנו שנה נפלאה!

בניית דגם: סלרון פלם.

תמונות: מיכל לוי.