הבית של ליזי – חדר הילדים

לפני כחודש העליתי את הבית של ליזי ולאחר כחודש גדוש באירועים אני חוזרת לחדר הילדים. כמנהגי גם לחדר הזה גיבשתי קונספט עיצובי ויצרתי לוח השראה בצבעוניות הרצויה. ידעתי שאני רוצה מדפי פייסינג בצבע לבן בשילוב של גווני כחול-אפור ונס קפה, זה היה לוח ההשראה שלי. כך לקראת יום הקניות הראשון הכל היה מאורגן, מה אנחנו מחפשות ואיפה קונים את זה.

יום הקניות נפתח לו בבוקרו של יום בחנות הצבע של ראלף לורן "The Paint Store" (למי שלא מכיר פוסט על החנות תמצאו בלינק כאן) כשהמשימה הראשונה הייתה לבחור את הגוון האפור של קיר הסלון וצבע לחדר הילדים.

עכשיו נלך קצת אל מאחורי הקלעים. לאחר שבחרנו את הצבע האפור הרצוי התפנינו לבחירת הצבעים לחדר הילדים, הסתובבנו בחנות ובפינות ההשראה שפזורות בה, בחדר הפנימי ביותר היה קיר צבוע בצבע הטורקיז שמופיע לפניכם. אני כמובן הייתי במוד של חיפוש אחרי משהוא אחר לגמרי וכך תוך כדי שיחה כששתינו מדברות על כמה שהצבע הזה מקסים ויפה ליזי אמרה לי שהיא רוצה את הצבע הזה בחדר! לקחתי דקה הצידה ושיחקתי עם זה בראש ופשוט אמרתי את מה שאני חושבת: הצבע יכול לעבוד מצוין אך כמובן שהצבעוניות משתנה ויותר חשוב אני מעדיפה שלא להשתמש בו על כל הקיר אלה רק על קטע אחד, לקחתי דף וביד חופשית ציירתי לה את מה שהיה לי בראש. קיבלנו החלטה והתוצאה לפניכם (תמונה של הלפני בסוף הפוסט).

הסיבה העיקרית שבגללה בחרתי שלא לצבוע את כל הקיר נבעה מהעובדה שהחדר הוא דיי מלבני וצביעה מלאה של כל הקיר שהוא רחב ממילא בצבע דומיננטי הייתה מכבידה על המראה ויוצרת תחושה של חדר מלבני יותר. על ידי צביעה חלקית בלבד שמרתי על פרופורציות שתאמו את מידות החדר.

את מדפי הפייסינג בחרתי לתלות בצד של פס הטורקיז כדי ליצור עניין נוסף והשלמתי על ידי אותיות השם בצבע לבן להמשכיות הקו הויזואלי.

המיטה והשולחן האדום נצבעו בלבן לקבלת מראה נטרלי, בחרתי שטיח, וילון וגוף תאורה בגווני הכחול. הוספתי נגיעות של צבע במדבקת הקיר ובטקסטיל ולא ויתרתי על ציור הקיר המתוק הזה שצויר על ידי חברה של המשפחה.

סידרנו ספרים ועכשיו נשאר רק לבחור אותם בקלילות ולקרוא בהנאה גדולה.

וכך החדר נראה לפני:

שיהיה יום מקסים.

תמונות: מיכל לוי.