מגיע מאהבה

מה יותר כיף מלגלות מוצר מקסים! ירוק במיוחד, שומר על הטבע ועל איכות הסביבה לכבוד חג ט"ו בשבט שנחגג ממש היום. תכירו את הפרויקט של שרה פלוט מעצבת גרפית במקצועה אשר יצרה את Open your heart . זהו סט מכתביות בעבודת יד שנוצר מתוך געגוע לימים בהם הוקדש זמן מיוחד לכתיבת מכתבים בטקסיות רומנטית, בתשומת לב ורגישות.

סט המכתביות מוקדש באהבה לשיתוף ברגשות, לסבלנות, כנות, רומנטיקה ולשמחה הטמונה במלאכת היד.

העיצוב מודפס על גבי ניירות ממוחזרים אשר נגזרים ומקופלים יחד עם המעטפות והמדבקות ונארזים לתוך מעטפת כיס אשר הוכנה בעבודת יד, בשארית הנייר נעשה שימוש חוזר ליצירות נייר שונות.

את סט המכתביות ניתן להשיג בחנויות השונות, לרשימה המלאה לחצו כאן. אבל… ישנו מקום נוסף שניתן יהיה לרכוש את המכתביות של שרה ממש ביום שישי הקרוב והוא היריד שמתגבש לו בפרדס חנה "חברות של חברות עם חברות".

בתקופה האחרונה פורחת יוזמה ברוכה של ירידים שהתגבשה וגדלה כדוגמת הקולאז'ים של קרן שביט ומאוד שמחתי לגלות יומה נוספת שצמחה ואני מקווה שהיא כאן כדי להישאר ולהעביר את הבשורה גם לשאר חלקי הארץ. בירידים תמיד מגלים דברים יפים ומיוחדים אבל חשובה בעיניי יותר היא רוח היזמות וההעצמה. אם ניקח בחשבון דברים יפים, אנשים מעניינים, סמול טוק ולרוב גם אוכל איכותי ומשובח יש לנו כמה שעות איכות והנאה גם לקטנים וגם לגדולים. לפרטים נוספים על היריד והמציגים בו היכנסו לדף האירוע בפייסבוק כאן.

במהלך הקריאה שלי באתר הפרויקט Open your heart נתקלתי בשני משפטים של שרה שקנו אותי תוך שניה וכמובן שאני יותר משמחה לחלוק אותם בבלוג שלי ולסיים איתם את הפוסט הקסום הזה:

"…אני מאמינה באהבה וכנות,

אני מאמינה בחלומות…"

חג ט"ו בשבט שמח!

תמונות: Open your heart