ערב של יום בהיר

רגע לפני שאנחנו קופצים לתוך האוויר הקריר של הסתיו רציתי לספר על יום קיצי אחד בסופו של הקיץ שבו נסענו בכבישי הצפון כל המשפחה לחתונה בחצר הביתית של חברים קרובים. כל הדרך הייתה בסימן של שינוי אוירה מהקיץ הלא פשוט שעברנו, הכל היה קליל ונעים הנוף היה מזמין ושעת בין הערביים צבעה את הדרך בגוונים חמים ומלטפים. הסיבה למסיבה הייתה  בריתונה,  חגיגה לאהבה  של זוג מקסים ויקר ולידתה של ביתם הבכורה אלמה.

אתם מכירים את זה שלפעמים אתם מגיעים למקום ומצפים למשהו מובנה בראש אבל כבר בזווית העין מבינים שמשהו אחר קורה פה? זה בדיוק מה שקרה לי. הגענו למקום האירוע שהתקיים בחצר משק הבית וכבר בשלב החניה העיניים שלי קלטו פיסות עיצוביות בדיוק כמו שאני אוהבת. כשנכנסנו לחצר הבטתי סביב והרגשתי כאילו קפצתי לתוך הפיינטרסט שלי. לאחר שלב הנישוקים והחיבוקים לא ביזבזתי זמן מיותר ולפני שנמזגה כוס היין הראשונה חיפשתי את מנהל האירוע ששידך אותי לצמד המעצבות שהיו אחראיות על היופי הזה.

כך הכרתי את רויטל וענבל, צמד בנות מהצפון שאספו שנים של עשיה בתחום העיצוב ויצקו אותן ליצירת אירועי קונספט עבור לקוחותיהן. אחרי סמולטוק חביב במיוחד, החלפת כרטיסי ביקור וכמה מיילים אני שמחה לחלוק אתכם ולו בטעימה קטנה מאותו ערב קיצי וקסום.

חצר המשק היושבת בנוף הררי סיפקה תפאורה מושלמת למה שהתרחש בפנים. שילובים של פרחים, בקבוקי זכוכית במגוון צבעים, פסי תחרה, חוטי פשטן, המון אלמנטים של עץ וחיבור מושלם לטבע.

התמונות הן רק קצה הקרחון לעומת השמחה האמתית שהתרחשה במקום. מסיבת בריתונה באוירה משפחתית חמה שעם המעבר לשעות הקטנות קיבלה תפנית והפכה למסיבת טבע של ממש. הילדים התרוצצו בין בועות סבון ענקיות לבין חישוקי הולה מיוחדים שהסתובבו תחת ענני קונפטי. אני מודה שגם השעות הקטנות של הלילה לא הכריעו את הקטנטנים וכולנו נשארנו ערים לקול צלילי מוזיקה הודית שמחה.

קופסאות שימורים שהפכו לאלמנט עיצובי מושלם. הכי כיף לעוף עם הדמיון.

ולסיום אני אבחר להשתמש במשפט שליווה את כל האירוע מתחילתו ועד סופו: Where there is love, there is life. אני לגמרי מתחברת.

לזוג הצעיר והנסיכה אלמה אני מאחלת שנים של אושר ושלווה.

 שיהיה חג שמח.

לפיסבוק של רויטל וענבל: בקישור כאן.

תמונות: אלי בוכבוט.