נקודות של אור

כמה פעמים רציתם להזיז נקודת חשמל בתקרה כזו שתהייה בדיוק מתחת לשולחן? כמה פעמים אמרתם שחסר לכם שקע בקיר למנורת אוירה? כמה פעמים אמרתם לעצמכם איך לא חשבנו על זה קודם? עד כמה ערערה אתכם המחשבה להזמין חשמלאי, לחצוב בקיר, לסגור, לצבוע ולשייף ואני עוד לא מדברת על הבלאגן והעלויות. עצם המחשבה לעתים מעייפת ומביאה אותנו לוותר ולהסתדר עם הקיים.

עם כל הכבוד לתכניות חשמל שלפני הבניה או כל תכנון מקדים אחר הטרנד הבא שמלווה אותנו כבר לא מעט זמן הופך את כל זה לאפשרי. תכירו את אחד הטרנדים החמים בעולם התאורה הלא הם חוטי החשמל התלויים, כאלה שמגיעים בכל צבע ובכל אורך שתחפצו, עם גוף תאורה או בלי, עם בסיס מפלסטיק, עץ או בטון רק תבחרו.

 החיים נראים פשוטים יותר כשאפשר לחבר שלושה חוטים לנקודת חשמל אחת. היכולת למקם את החוטים המשתלשלים בלי הגבלה מעניקה חופש רחב בעיצוב ככל העולה על דעתכם.

 נקודת חשמל שמיועדת למאור מרכזי בסלון יכולה בקלילות להפוך לתאורת אוירה צידית. כל היופי שבעניין הוא חוסר המחויבות, ברגע שמאסנו בכך אין שום בעיה לקצר את החוט ולחזור לנקודת ההתחלה.

היכולת להאיר פינה בחדר נגישה מתמיד

חוט משתלשל מעל פינת האוכל, שלמות.

מנורת קריאה לצד הספה, מתוך פרוייקט של עשה זאת בעצמך. רוצים גם היכנסו לקישור כאן.

ולבסוף מנורה לצד המיטה משתלשלת מהתקרה מנקודת חשמל סטנדרטית.

לסיום אם בחרתם במנורה חשופה שדרגו את המראה על ידי שימוש במנורות פחם דקורטיביות או נורות בגדלים שונים. רוצים ליצור אוירה משתנה, החליפו את המתג לדימר ובכל פעם שנו את עוצמת המאור בהתאם.

הערה קטנה שתעשה לי שקט בראש: בכל הקשור בחשמל היו זהירים והעדיפו איש מקצוע שיעשה את החיבורים למרות העלות של כמה שקלים : )

יום מקסים שיהיה.

תמונות: Room & Serveumbrinco, HouzzApartmenttherapy, Delikatissenvosgesparis, Weekdaycarnival , Apetitpoisdesign