על משפחה ואהבה

סוף שבוע אחד עבר והשני לפנינו, שני סופי שבוע קרירים גשומים וסוערים שלתוכם נוצקו מועדים חמים במיוחד: יום האהבה הבין לאומי שחל בשבת האחרונה ויום המשפחה שחל ממש מחר. באופן מפתיע סידר לי מזג האוויר תפאורה מושלמת בדיוק כמו שאני אוהבת לתוכן הכי חמים שיש. זהו זמן מצוין להתפנק בבית ולהציץ מדי פעם מהחלון על הגשם, לשאוף אויר קר לריאות ולזחול אל החמימות הנעימה בחיק המשפחה.

מועדים שכאלה תמיד ראויים לציון והתייחסות אבל יחד עם זאת אנחנו לא באמת צריכים לחכות עד שהם יגיעו פעם בשנה. לעתים, רגעים קטנים, חלקי פיסות  שמרכיבות את שיגרת יומינו, כאלה שלפעמים אנו לוקחים כמובן מאליו  הם אלה שמחממים לנו את הדרך בנגיעות קטנות של אושר ומזכירים לנו מה חשוב באמת.

ביום שישי האחרון קידמה את פניי הנסיכה עם זר פרחים ורוד לכבוד שבת. הנסיך חזר עם זוג פמוטים וחלות ארוזות יחדיו לכבוד יום המשפחה וכשיגרת שישי אחר הצהריים אפינו יחד כולנו עוגה בחושה קלילה וטעימה שמילאה את הבית בריחות טובים.

 בערב שישי על השולחן כשכל נסיך היה גאה בחלקו התחברו לי כל הפרטים הקטנים לתמונה חמה אחת שמילאה אותי באושר.

בעיניי האושר נמצא בדברים הקטנים, הדברים הגדולים תופסים נפח מעצם היותם, ימי הולדת, נסיעות, נופש,  ימי כיף וכל מני אחרים, אבל מה שממלא אותי באמת במהלך הדרך אלו הרגעים הקטנים והלא צפויים.

שיהיה לכולנו סוף שבוע מושלם! לא פחות! מלא בחום ואהבה.

יום משפחה שמח : )

תמונות: מיכל לוי.