הבלוג בן ארבע

 הבלוג שלי גדל, הוא כבר בן ארבע! ארבע שנים של כתיבה, חיפוש, השראה, עיצוב, צילום ומה לא בעצם. המצחיק בעייני הוא שהבלוג כל כך חלק ממני עד שלעתים אני רואה את החיים בפריימים, פיסות פיסות של השראה שממלאות את ראשי ולעתים גם זולגות אל הבלוג. אז אין ספק שקצב הפוסטים שנכתבים לי בראש גדול בהרבה ממה שאני מצליחה ליישם בפועל אבל יש תמיד למה לשאוף לא?! אז לגמרי איחול ראשון עבורי לשנה הקרובה, להדביק את הקצב : )

 

אז מה בעצם קרה כאן בשנה האחרונה:

בשנה החולפת עברו בבלוג שלי כשישים אלף איש שצפו בכמאה ושלושים אלף פוסטים. אי-מ-לה…מי חלם על זה בכלל! כל כך נעים לי לראות כיצד המספרים עולים משנה לשנה וכל פעם כשאני נכנסת לסטטיסטיקה אני מתרגשת מחדש. זה לגמרי המקום לומר תודה לכל מי שנכנס קורא מגיב ומשתף. תמיד אני אומרת ולנצח אני אומר: זה אף פעם לא מובן מאליו. פשוט תודה!

הפוסטים הנקראים ביותר השנה הם:

הבית של רוני – סלון ומבואת הכניסה

הבית של זיוה מטבח

הזמן הירוק – משטחים וארגזי עץ

ואיך אפשר שלא להתייחס לפייסוש. הסיפור שלי עם פייסבוק התחיל עם עלייתו של הבלוג לאוויר באופן דיי פסיבי יש לציין. מאחר ואני לא אושיית פייסבוק גדולה הייתי מאוד גאה בשמונים ושבעת החברים שהיו לי לאחר מספר חודשים. אני מודה שפתחתי מבערים רק לאחר שמישהו זרק לי מילה שהדליקה אותי בעניין והיום ארבע שנים אחרי הגעתי כמעט למכסת החמשת אלפים חברים. לכבוד המאורע המשמח נפתח לו בשעה טובה העמוד הרשמי של הבלוג להיות לו וגם לי בית חברתי נעים.

אתם יותר ממוזמנים לעקוב אחרי גם שם לאהוב ולשתף. לכניסה ישירות לעמוד היכנסו לכאן.

אני לגמרי אוהבת את הבלוג שלי, את החוויות שמגיעות בעקבותיו והאנשים הרבים שאני פוגשת. במילה אחת: כיף!

שיהיה יום קסום מלא באהבה.

תמונה: pinterest.