שובר שגרה

אם יש משהו שאני יכולה לומר על עצמי זה שאני אוהבת שיגרה. יש בה משהו מאוד נעים ונוח הכל ברור ואין יותר מדי הפתעות. לאחרונה התחלתי לנסות לשנות קצת את הכללים ולנסות דברים חדשים שהם לא בדיוק באזור הנוחות שלי, לאו דווקא דברים מהותיים וגדולים אלה דברים קטנים שמהם נמנעתי או פחות התחברתי וכך בעצם להגדיר גבולות גזרה חדשים.

בחופשת שבועות האחרונה בחרנו לצאת לחופשה ולנסוע לשלושה ימים למדבר, ארזנו ציוד באופן מדוד אוהל ושאר ירקות ונסענו למכתש רמון. תכננו קמפינג כהלכתו ושקט הרבה שקט, בעיקר של הנייד כי קליטה זה לא הצד החזק. בערב מצאתי את עצמי בלב השטח למרגלות הר ארדון רחוקה כשישה וחצי קילומטרים מכל כביש גישה סלול וכנגד כל אינסטינקט בסיסי שלי. ככל שהעמקנו אל לב השטח ניסיתי בכל כוחי להשתיק את כל החששות ופשוט ליהנות ולצלול אל הנוף הבלתי יאמן של השקט המדברי. בערב כשסביבנו רק עוד מספר מצומצם של משפחות בלי מוזיקת רקע או מדורות זכיתי לראות את השמים הכי יפים שראיתי בחיי.

כשחזרתי הביתה הייתי שמחה על השינוי התפיסתי הקטן שהוביל לחוויה כל כך אחרת וידעתי שאני רוצה לחלוק את התחושה. כשחיפשתי השראה בתמונות מצאתי את כל מה שאני אוהבת: צבעוניות שקטה ורכה עם נגיעות של צבע, חומרים טבעיים והמון פשטות אבל אז הבנתי שהכי נכון יהיה לפוסט שכזה פשוט לשנות! לרגע אחד, או פוסט אחד אם תרצו, לשנות את הגוונים הסגנון והאווירה.

בהשראת המדבר התחברתי לסגנון המקסיקני המסורתי שמאופיין בשילובי צבעים עזים שהם הכי שונים מהבחירות הטבעיות שלי אבל מרהיבים ביופיים, לא פחות ולשבור את שגרת הבלוג.

ביום יום מלבד העובדה שלמדתי להעריך מים זורמים בברז ומיטה נוחה  החלטתי לנסות לשנות קצת, לקחת דברים הכי שגרתיים ולהכניס בהם שינוי קטן, לשחרר לפעמים אם צריך ובעיקר ליצור לי מרחב פעולה רענן יותר.

אז לא, אני לא הולכת להשתנות מקצה לקצה אחרי הכל אני מי שאני, אבל לשבור שגרה לפעמים זה כיף.

תנסו : )

שבוע מקסים שיהיה לנו.

תמונות: thegiftsoflifepinterestthetraveltesteraliceiswonderfulannjamesinteriorsearth-age