הבית של מיכל – חדרי שינה

לחדרי השינה הוקצה התקציב הנמוך ביותר. בחדרים אלו בחרנו לטפל בעיקר במעטפת החדרים על מנת ליצור בסיס טוב להמשך אך יחד עם זאת ליצור מקום הרמוני ונעים לסיים בו את היום.

בחדר השינה בחרנו בטפט פרחוני עדין שהכיל בתוכו את גווני הבית יחד עם נגיעות של כתום פסטלי שהעניקו את השקט המתבקש לחדר השינה.

וילון קליל ואוורירי בגוון שמנת נתלה גם הוא ולצידי המיטה בחרנו לתת מראה לא מאוזן על ידי שידת קריאה בצד אחד ומנורה עומדת בצד שני. כיסוי מיטה בגוון שמנתי עדין נפרס ועליו הונחו שתי כריות בגווני הטפט.

בחדר הילדים בחרה מיכל מדבקת קיר שאהבה אשר הודבקה בין שתי המיטות. וילון תכלכל נבחר לחלון ומנורת קריאה בגוון כחול חזק נבחרה לצד המיטה יחד עם שעון מעורר ורדרד.

על מנת לאפשר לילדים מקום לתלות את ציורי הגן רכשתי שני לוחות מגנט פשוטים אותם עטפתי בגיליונות נייר מיוחדים על מנת לתת להם מראה רך יותר, ולסיום הוספתי שני לבבות פח לשם האיזון והעניין.

 

 

סיומו של תהליך הלבשת בית הוא רגע מיוחד בו כל הפיסות הקטנות מתלכדות לתמונה אחת מרגשת מאוד, תודה למשפחה היקרה על שבתחתם בי לכל אורך הדרך ועל תהליך נעים ופורה מאחלת המון אושר וצחוק בביתכם החדש.

צילום: הגר דופלט.